Ulft, Netherlands

Davina Michelle, Boh Foi Toch en Racoon op de Zwarte Cross 2025

Foto: REGIO8
De organisatoren van de Zwarte Cross hebben donderdag een nieuwe lijst met artiesten bekendgemaakt. Davina Michelle, Racoon en Darkraver zijn een greep uit reeks namen die de line-up komen versterken.
Viggo Zweverink | 27 februari 2025 15:17 | Aangepast op 27 februari 2025 15:17
‘Muzikaal gezien biedt deze aanvulling van het programma alle ruimte om te ‘grooven en stoeven’, zoals de leus van de Zwarte Cross 2025 voorschrijft’, schrijven de organisatoren van het festival. Grote namen zoals Davina Michelle, Racoon en Waylon zijn toegevoegd aan de line-up van Zwarte Cross 2025. Wie meer van elektronische muziek houdt kan zijn hart ophalen, Darkraver en STUK LIVE komen ook naar de Zwarte Cross.

Ook de mannen van Boh Foi Toch staan op de lijst. Traditiegetrouw treden de Achterhoekers ook op het festival. De dialectmuzikanten verzorgen al jaren de opening op de zondag van de Zwarte Cross.

‘Naast deze reeks artiesten kondigt de organisatie nog een extra show aan van Outsiders op het Blagenparadijs, het kindergedeelte van de Zwarte Cross’, valt te lezen in de aankondiging. ‘De Haagse DJ zal op zondag de jongste bezoekers van het festival trakteren op een hard maar rechtvaardig staaltje dance-opvoeding.’

In totaal zijn er 196 artiesten van de line-up bekendgemaakt. De Zwarte Cross vindt in 2025 plaats op 17, 18, 19 en 20 juli in Lichtenvoorde. Eerder werden al de namen van Madness, Son Mieux en Høken met de Heinoos aangekondigd.

Meest gelezen

Kilder barst bijna uit haar voegen door 600 meter lange carnavalsstoet

Nick Hermsen | Viggo Zweverink | 23 feb 2025 17:14

Peter Borkes trekt met B&B Vol Liefde-ster Iris door de Achterhoek

Remco Geurts | Bart Sollman | 26 feb 2025 14:23

Lees ook

Eerste fase PFAS-sanering bij Doetinchem bijna voltooid, grondwaterreiniging volgt

Aan de Voltastraat in Doetinchem wordt hard gewerkt aan het jarenlange dossier van de verontreinigde...

De Graafschap met wijzigingen op jacht naar drie punten in Eindhoven

Na een ruime overwinning op Jong AZ wil De Graafschap het volgende 'Jong-team' aan de zegekar binden...

Verbazing in Bronckhorst over zoekgebied kernreactor, gemeente wil beter proces

De provincie Gelderland is verbaasd over het nieuws dat Bronckhorst niet op de hoogte was dat er mog...

Meerdere gewonden en enorme ravage na ongeluk op N18 bij Harreveld

Bij een zwaar ongeluk op de N18 bij Harreveld zijn woensdagavond meerdere gewonden gevallen. Door he...

Stadsbibliotheek Bocholt kan nog leren van bibliotheken in de Achterhoek

Bibliotheken zijn de meest bezochte culturele instellingen in Nederland. Ze trekken bijna net zoveel...

Nieuwe zeemeermin langs de rivier: symbool van vrijheid en samenwerking

De Kleine Zeemeermin in Kopenhagen is al decennia lang hét icoon van Denemarken en een symbool binne...