Ulft, Netherlands

Fietser gewond na eenzijdig ongeval in Terborg

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Een fietser is donderdagavond gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval in Terborg. Er werd in eerste instantie een traumahelikopter opgeroepen, maar deze is niet ter plaatse gekomen.
Redactie REGIO8 | 31 januari 2025 09:20 | Aangepast op 31 januari 2025 09:20
Het ongeval gebeurde rond 23.15 uur op de Doetinchemseweg. De fietser kwam ten val nadat hij met zijn fiets in aanraking was gekomen met een stoeprand. Hulpdiensten werden gealarmeerd en de man is ter plaatse gecontroleerd door het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel. Hij is ook meegegaan naar het ziekenhuis voor verdere controle.

In eerste instantie werd er ook een traumaheli opgeroepen, deze werd echter geannuleerd. Vanwege het ongeval is de weg tijdelijk afgesloten geweest.

Lees meer over:

Terborg|112Achterhoek-Nieuws|

Meest gelezen

Redactie REGIO8 | 12 apr 2025 09:03

Raad Oude IJsselstreek stemt over asielzoekersdorp

Bart Sollman | 16 apr 2025 14:19

Lees ook

Fietser raakt gewond bij eenzijdig ongeval in Ulft

Bij een eenzijdig ongeval in Ulft is een fietser gewond geraakt. Het slachtoffer is voor verdere beh...

Gewonde door brand bij zorginstelling in Harreveld

Meerdere hulpdiensten zijn zondagavond uitgerukt voor een brand in een zorginstelling in Harreveld. ...

Motorrijder raakt te water in Gendringen

Een motorrijder is zondagmiddag gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval in Gendringen. De man belan...

Fietser raakt gewond bij aanrijding bij Hoog-Keppel

Een fietser is zaterdagochtend rond 11.45 uur gewond geraakt bij een aanrijding op de kruising van d...

Twee gewonden op botsing bij N319 in Winterswijk

Bij een botsing op de Kottenseweg net buiten Winterswijk zijn twee gewonden gevallen. Een automobili...

A18 deels afgesloten door gekantelde vrachtwagen met biggen bij Doetinchem

De snelweg A18 is donderdagmiddag deels afgesloten vanwege een eenzijdig ongeval met een vrachtwagen...