Ulft, Netherlands

Schuur afgebrand in Doetinchem, geen gewonden

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
In de nacht van maandag op dinsdag is een schuur in een woonwijk in Doetinchem volledig afgebrand. Enkele omwonenden zijn tijdelijk uit hun woning gehaald.
Redactie REGIO8 | 30 juli 2024 09:39 | Aangepast op 30 juli 2024 09:39
Bewoners van de Schermhorst werden rond 04.45 uur wakker van een harde knal bij een van hun buren in de achtertuin. Toen de wakker geschrokken personen uit hun raam keken zagen ze bij hun buren een schuur volledig in brand staan. De vlammen sloegen hoog boven de woning uit, ook stonden een schutting en bosjes in brand. Toen de brandweer ter plaatse kwam kregen ze het vuur snel onder controle, maar ze konden niet voorkomen dat de schuur verloren ging.

Een paar omwonenden werden door de brandweer uit voorzorg tijdelijk uit hun woning gehaald. Toen het vuur onder controle was konden ze weer terug naar hun huis. Wat de oorzaak van de brand is, is nog niet bekend.

Meest gelezen

Redactie REGIO8 | 12 apr 2025 09:03

Lees ook

Achterhoekse thuiskoks gezocht: “Ze is als een oma, moeder en vriendin ineen”

Veel mensen in Nederland kunnen niet voor zichzelf koken vanwege hun leeftijd of een mentale of fysi...

Fietser raakt gewond bij eenzijdig ongeval in Ulft

Bij een eenzijdig ongeval in Ulft is een fietser gewond geraakt. Het slachtoffer is voor verdere beh...

Doetinchemse Scouting Roothaangroep weer compleet met nieuwe boerderij

Scouting Roothaangroep uit Doetinchem heeft na acht jaar hun geliefde boerderij weer terug. Bij De K...

Gewonde door brand bij zorginstelling in Harreveld

Meerdere hulpdiensten zijn zondagavond uitgerukt voor een brand in een zorginstelling in Harreveld. ...

Motorrijder raakt te water in Gendringen

Een motorrijder is zondagmiddag gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval in Gendringen. De man belan...

Fietser raakt gewond bij aanrijding bij Hoog-Keppel

Een fietser is zaterdagochtend rond 11.45 uur gewond geraakt bij een aanrijding op de kruising van d...