Ulft, Netherlands

Scooterrijder gewond na aanrijding in IJzerlo

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
In het buurtschap IJzerlo in de gemeente Aalten is dinsdagmiddag een scooterrijder gewond geraakt bij een aanrijding met een busje. De man is naar het ziekenhuis gebracht.
Redactie REGIO8 | 30 april 2024 17:01 | Aangepast op 30 april 2024 17:01
Het ongeval gebeurde rond 16.00 uur op de Dinxperlosestraatweg. Beide bestuurders waren onderweg vanuit de richting van Aalten naar Dinxperlo. De bestuurder van het busje wilde bij een bedrijf het terrein oprijden, maar zag de scooterrijder die op gelijke hoogte reed over het hoofd. De bestuurder van de scooter raakte gewond aan zijn been. Hij is nagekeken door het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel en is meegenomen naar het ziekenhuis voor verder behandeling.

De schade aan de scooter is behoorlijk groot en het voertuig is tijdelijk ergens gestald. Het busje liep minimale schade op bij het ongeval en de bestuurder kon zijn weg dan ook vervolgen.

Lees ook

Twee gewonden op botsing bij N319 in Winterswijk

Bij een botsing op de Kottenseweg net buiten Winterswijk zijn twee gewonden gevallen. Een automobili...

A18 deels afgesloten door gekantelde vrachtwagen met biggen bij Doetinchem

De snelweg A18 is donderdagmiddag deels afgesloten vanwege een eenzijdig ongeval met een vrachtwagen...

Fietsster raakt gewond in gezicht na botsing met fatbiker

Een fietsster is gewond geraakt in haar gezicht door een botsing met een fatbiker in Doetinchem. De ...

Fietsster gewond geraakt bij botsing met automobilist in Ruurlo

Een fietsster is woensdagochtend gewond geraakt bij een aanrijding op de Borculoseweg in Ruurlo. Het...

Man bevrijd uit voertuig na botsing in Hengelo

Een man is maandagmiddag gewond geraakt bij een botsing tussen twee auto’s in Hengelo. Het slachtoff...

Geen gewonden na ongeval met giertank nabij Haarlo

Een automobilist is maandagavond in botsing gekomen met een bestuurder van een trekker en giertank i...