Ulft, Netherlands

Bestuurder van ambulance botst op personenauto in Varsseveld

Een bestuurder van een ambulance heeft woensdagmiddag een aanrijding gehad met een personenauto in Varsseveld. De ziekenauto was met spoed onderweg naar een melding in Dinxperlo.
Redactie REGIO8 | 10 januari 2024 14:21 | Aangepast op 10 januari 2024 14:21
Het ongeval gebeurde rond 13.00 uur op de Burgemeester van der Zandestraat. Een ambulance was met spoed onderweg naar een melding in Dinxperlo. De bestuurder van de ziekenwagen wilde een personenauto inhalen maar kwam hiermee in aanraking. De automobiliste raakte niet gewond, maar is voor de zekerheid gecontroleerd door het ambulancepersoneel dat toch al ter plaatse was.

De ziekenwagen heeft door de aanrijding schade aan de voorkant en een lekke band opgelopen. Het voertuig moet worden afgesleept. Er is een andere ambulanceploeg gereden op de melding in Dinxperlo.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Fietsster raakt gewond in gezicht na botsing met fatbiker

Een fietsster is gewond geraakt in haar gezicht door een botsing met een fatbiker in Doetinchem. De ...

Fietsster gewond geraakt bij botsing met automobilist in Ruurlo

Een fietsster is woensdagochtend gewond geraakt bij een aanrijding op de Borculoseweg in Ruurlo. Het...

Man bevrijd uit voertuig na botsing in Hengelo

Een man is maandagmiddag gewond geraakt bij een botsing tussen twee auto’s in Hengelo. Het slachtoff...

Geen gewonden na ongeval met giertank nabij Haarlo

Een automobilist is maandagavond in botsing gekomen met een bestuurder van een trekker en giertank i...

Persoon gewond bij eenzijdig ongeval nabij Winterswijk

Bij een eenzijdig ongeval in het buitengebied van Winterswijk is dinsdag een persoon gewond geraakt....

Fietser raakt gewond bij ongeval bij Halle

Een fietser is zaterdagochtend gewond geraakt bij een ongeval bij Halle. Het slachtoffer is naar het...