Ulft, Netherlands

Drie Achterhoekers overleden na zwaar auto-ongeluk in Düsseldorf

Foto: REGIO8
Bij een zwaar auto-ongeluk in de Duitse stad Düsseldorf zijn drie Achterhoekers om het leven gekomen. Het ongeval gebeurde zaterdagochtend op een verkeersplein in de wijk Golzheim.
Redactie REGIO8 | 27 januari 2025 12:46 | Aangepast op 27 januari 2025 12:46
Volgens de Duitse politie verloor de 60-jarige bestuurder uit Groenlo de macht over het stuur. De auto sloeg meerdere keren over de kop en brak in stukken uiteen. De bestuurder overleed ter plekke. Een 53-jarige man uit Lichtenvoorde, een van de passagiers, bezweek later die avond in het ziekenhuis aan zijn verwondingen. Maandag maakte de politie bekend dat ook een 53-jarige vrouwelijke inzittende is overleden. Een vierde inzittende ligt nog altijd in kritieke toestand in het ziekenhuis.

Naast de inzittenden raakten ook twee voorbijgangers gewond. Een 69-jarige fietsster is inmiddels uit het ziekenhuis ontslagen. Een 54-jarige man, die bij een bushalte stond, werd geraakt door rondvliegend puin en ligt in kritieke toestand in het ziekenhuis. De Duitse politie heeft een onderzoek ingesteld naar de oorzaak van de crash. De eerste bevindingen wijzen op een interne medische noodsituatie bij de bestuurder, zonder aanwijzingen voor opzet. Het ongeval vond plaats op een druk verkeersplein dat na de crash urenlang was afgesloten voor onderzoek en bergingswerkzaamheden.

Meest gelezen

Sloopflats Leerinkstraat Doetinchem in 2026 naar de grond

Hidde Vinkenvleugel | 18 feb 2025 10:03

Lees ook

De Graafschap wint met 5-1 van Jong AZ

De Graafschap heeft met grote cijfers gewonnen van ‘angstgegner’ Jong AZ. Op De Vijverberg werd het ...

Dag van de Moedertaal: Achterhoekse streektaal nog lang niet uitgestorven

Het is vrijdag de Dag van de Moedertaal. In de Achterhoek is de lokale streektaal voor veel mensen h...

Grensregio in spanning over Duitse verkiezingen: ‘Duitsers zwijgen er liever over’

De weekmarkt in Dinxperlo bruist op deze eerste lentedag. Bezoekers proeven een stukje metworst, sch...

Automobiliste botst frontaal op boom in buitengebied van Neede

Een automobiliste is vrijdagmiddag gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval in het buitengebied van ...

Weerboer Gerrit voorspelt vanuit Warm een aangenaam warm weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Typhoon, Hannah Mae en Lucas & Steve, eerste namen op Achterland XL in Doetinchem

De organisatie van Achterland XL heeft de eerste optredens bekendgemaakt voor het festival op de Ble...