Ulft, Netherlands

CDA raadsleden Montferland bij minister

De raadsleden Merel Balduk en Jur Heebing van het CDA in Montferland hebben vrijdag met minister Hanke Bruins Slot van Binnenlandse Zaken gesproken.
MC-Regio8 | Redactie REGIO8 | 22 oktober 2022 17:20 | Aangepast op 22 oktober 2022 17:20
De twee CDA-raadsleden gingen vrijdag in het gezelschap van fractievolger Max Berendsen naar de gemeente Bergeijk voor een bijeenkomst van het CDA voor jonge raadsleden, wethouders en politiek geïnteresseerden. Het thema van de bijeenkomst was de verbinding tussen politiek en samenleving.

CDA'ers vanuit het hele land waren te gast bij het CDA in Bergeijk en de aanwezigen gingen in discussie met minister Bruins Slot, Tom Berendsen (lid Europees Parlement namens het CDA) en Tweede Kamerlid Inge van Dijk van de Christendemocraten.

Foto: CDA Montferland

Lees meer over:

Montferland|CDA|

Lees ook

Mabeon opent deuren voor Montferlandse wasservice: ‘Begin van iets moois’

Met de aftrap van de nieuwe invulling van de wasservice in Montferland is er een einde gekomen aan d...

Twee Afghanen en Israëliër gepakt met 100 kilo drugs bij grensovergang Beek

Bij een grenscontrole aan de grensovergang in Beek zijn maandagmiddag twee Afghanen en een Israëliër...

Montferland presenteert toekomstvisie en zet vol in op groen

De gemeente Montferland heeft een nieuwe toekomstvisie gepresenteerd. Ze gaan voor groen. Groen in d...

Brandweer redt kat uit de boom in Beek

De brandweer heeft zondagmorgen een kat uit een boom gered aan de Den Hamweg in Beek. Het beestje we...

Inwoners krijgen enquête over azc in Didam, aantal asielzoekers staat vast

Inwoners van Didam, Nieuw-Dijk en Loil kunnen vanaf deze week een online enquête invullen met vragen...

Niet Montferland maar een ontwikkelaar koopt laatste grond uitbreiding bedrijventerrein 's-Heerenberg

De gemeente Montferland is al jaren bezig om alle gronden voor de uitbreiding van het bedrijventerre...