Ulft, Netherlands

Mishandelde wandelaar Montferlandse bos is 71-jarige vrouw uit Beek

De wandelaar die afgelopen zondag door twee mountainbikers werd toegetakeld in het Montferlandse bos in Beek, blijkt een 71-jarige vrouw uit datzelfde dorp te zijn. De politie deed maandag op sociale media een oproep aan de mountainbikers om zich te melden, hier hebben ze nog geen gehoor aan gegeven.
Bart Sollman | 21 januari 2024 10:32 | Aangepast op 21 januari 2024 10:32
Het incident vond zondag 14 januari rond kwart over tien plaats. De wandelaar sprak twee mannelijke mountainbikers aan op het feit dat ze op een bepaalde weg niet mochten fietsen. Hierop hebben ze de telefoon van de 71-jarige Beekse afgepakt en de vrouw mishandeld. “We vinden dit extra kwalijk omdat de verdachten de vrouw hulpeloos hebben achtergelaten, ze kon niet bellen voor hulp”, zegt de politie. De vrouw heeft aangifte gedaan van straatroof, vernieling en mishandeling. Volgens de politie heeft ze er behoorlijk letsel aan overgehouden.

Hoewel de oproep maandag al op de sociale media van de politie Achterhoek-West is gezet, hebben zich tot dusver nog geen mountainbikers gemeld. De telefoon van de vrouw is ook nog niet gevonden. De politie geeft aan dat er wel vaker incidenten zijn met mountainbikers in het bos die zich niet houden aan de voor hen opengestelde routes.

Foto: REGIO8

Meest gelezen

Redactie REGIO8 | 12 apr 2025 09:03

Raad Oude IJsselstreek stemt over asielzoekersdorp

Bart Sollman | 16 apr 2025 14:19

Lees ook

Twee auto’s flink beschadigd bij botsing in Zeddam

Twee auto’s zijn donderdagavond flink beschadigd na een botsing op de Drieheuvelenweg in Zeddam. Gee...

Politie Winterswijk ontdekt per toeval brand bij achterburen

De politie heeft donderdagavond per toeval een schoorsteenbrand bij een woning in Winterswijk ontdek...

Zevenheuvelenloop onderzoekt nieuw hardloopevenement in Montferland

De organisatie achter de bekende Zevenheuvelenloop onderzoekt of zij een nieuw hardloopevenement kan...

Mabeon opent deuren voor Montferlandse wasservice: ‘Begin van iets moois’

Met de aftrap van de nieuwe invulling van de wasservice in Montferland is er een einde gekomen aan d...

Twee Afghanen en Israëliër gepakt met 100 kilo drugs bij grensovergang Beek

Bij een grenscontrole aan de grensovergang in Beek zijn maandagmiddag twee Afghanen en een Israëliër...

Montferland presenteert toekomstvisie en zet vol in op groen

De gemeente Montferland heeft een nieuwe toekomstvisie gepresenteerd. Ze gaan voor groen. Groen in d...