Ulft, Netherlands

Nieuwenhuis pakt zijn eerste Nederlandse titel in het veldrijden

Joris Nieuwenhuis heeft zondagmiddag voor het eerst de overwinning gepakt op het NK Veldrijden. De veldrijder uit Zelhem liet in Hoogeveen twee teamgenoten achter zich en pakte zo de Nederlandse titel.
Jasper Hazelaar | 14 januari 2024 16:33 | Aangepast op 14 januari 2024 16:33
De Zelhemmer kwam in zijn eentje over de streep, nadat hij al vroeg in de wedstrijd was weggereden. Aanvankelijk kon Pim Ronhaar, zijn teamgenoot bij Baloise-Trek Lions, nog aardig volgen, maar uiteindelijk sloeg Nieuwenhuis een flink gat. Zo heeft hij zijn eerste Nederlandse titel binnen, nadat vorig jaar tweede werd. De tweede plek in Hoogeveen ging naar Ronhaar, Lars van der Haar werd derde.

Voor Nieuwenhuis is het tot nu toe een seizoen met goede resultaten in het veldrijden. In december won hij in het Italiaanse skigebied Val di Sole het eerst in zijn carrière een wedstrijd in de strijd om de Wereldbeker. Eerder won de Zelhemmer ook al voor het eerst een Superprestige-wedstrijd.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Ideaal

Foto: REGIO8

Lees ook

Doetinchemse Sportverkiezing zet lokale helden in het zonnetje: ‘Dit is gewoon goud’

In een volle theaterzaal van het Amphion Theater zijn maandagavond verschillende sporters in het zon...

Zelhemse snowboardster Peperkamp zet beste prestatie ooit op WK neer

Snowboardster Melissa Peperkamp uit Zelhem heeft dit weekend haar beste prestatie ooit op een WK nee...

Ondernemers in Zelhem in de bres: 'Dan gaan er misschien wel winkels verdwijnen'

Een groep ondernemers in de Smidsstraat in Zelhem heeft protestborden geplaatst tegen de plannen van...

Zelhemmer Joris Nieuwenhuis vierde op het WK veldrijden

Joris Nieuwenhuis uit Zelhem is zondag vierde geworden op het WK veldrijden. In het Franse Liévin za...

Nieuwenhuis maakt indrukwekkende rentree tijdens NK Veldrijden

Joris Nieuwenhuis heeft afgelopen zondag een indrukwekkende rentree tijdens het veldrijden gemaakt. ...

Stagiair zwembad De Brink in Zelhem verdacht van zedendelict: 'Als je dit hoort zakt de grond onder je voeten weg'

Een stagiair van Zwembad De Brink in Zelhem wordt verdacht van het plegen van zedenfeiten. De 20-jar...