Ulft, Netherlands

The Passion krijgt sportief vervolg in Doetinchem

De gemeente Doetinchem organiseert samen met Sport-ID en het Amphion Cultuurbedrijf op zondag 18 september het Sport en Cultuur Festival als side-event van The Passion. Het thema van het festival, waar diverse sporten en cursussen te proberen zijn, heeft de naam #terugnaarjepassie.
Tim Rondeel | 16 augustus 2022 16:04 | Aangepast op 16 augustus 2022 16:04
"We zijn bij elkaar gekomen door het project rondom The Passion", aldus de organiserende partijen. "Daar zijn veel samenwerkingen uit voort gekomen, waaronder de wens om al die clubs, verenigingen en culturele instellingen samen een duw in de rug te geven." In de gedachte van The Passion is het thema, #terugnaarjepassie, gekozen. Met het festival hoopt de organisatie mensen lid te laten worden of als vrijwilligers te laten helpen bij clubs en verenigingen in de regio.

Het festival is tevens de aftrap van de Nationale Sportweek voor Doetinchem. "We geven er een Doetinchemse lading aan door de krachten te bundelen met het culturele aanbod", aldus Tepperik van Sport-ID, het sportbedrijf van de gemeente Doetinchem. Ook Ester van de Haar ziet namens het Amphion veel voordelen aan de samenwerking: "Door samen op te trekken ga je straks als bezoeker voelen hoe leuk en belangrijk het is om aan sport, bewegen en cultuur te doen. Er is wat dat betreft veel mogelijk in Doetinchem."

Foto: Sport en Cultuur Festival

Lees meer over:

Doetinchem|The Passion|Sport|

Meest gelezen

Redactie REGIO8 | 12 apr 2025 09:03

Raad Oude IJsselstreek stemt over asielzoekersdorp

Bart Sollman | 16 apr 2025 14:19

Lees ook

Achterhoekse thuiskoks gezocht: “Ze is als een oma, moeder en vriendin ineen”

Veel mensen in Nederland kunnen niet voor zichzelf koken vanwege hun leeftijd of een mentale of fysi...

Doetinchemse Scouting Roothaangroep weer compleet met nieuwe boerderij

Scouting Roothaangroep uit Doetinchem heeft na acht jaar hun geliefde boerderij weer terug. Bij De K...

Mabeon opent deuren voor Montferlandse wasservice: ‘Begin van iets moois’

Met de aftrap van de nieuwe invulling van de wasservice in Montferland is er een einde gekomen aan d...

A18 deels afgesloten door gekantelde vrachtwagen met biggen bij Doetinchem

De snelweg A18 is donderdagmiddag deels afgesloten vanwege een eenzijdig ongeval met een vrachtwagen...

Vrouw uit Doetinchem (44) veroordeeld voor poging tot doodslag op partner

Een 44-jarige vrouw uit Doetinchem is veroordeeld voor poging tot doodslag op haar partner, het verl...

Catharinakerk Doetinchem moet publiekstrekker van de stad worden

De Catharinakerk in Doetinchem moet een nieuwe functie krijgen en getransformeerd worden tot een pub...