Ulft, Netherlands

Bestuurster wordt verblind door de zon bij eenzijdig ongeval Zelhem

Foto: REGIO8
Een automobiliste uit Zutphen heeft vrijdagochtend rond 10.00 uur een eenzijdig ongeval veroorzaakt in Zelhem. Ze raakte hierbij niet gewond.
Redactie REGIO8 | 28 maart 2025 10:51 | Aangepast op 28 maart 2025 10:51
De vrouw reed op de Stikkenweg in de richting van Zelhem. In de bocht ter hoogte van de ponyclub raakte ze verblind door de zon. Ze ramde hierdoor een lantaarnpaal die omviel, de auto belandde vervolgens in een droogstaande sloot.

De bestuurster is hierbij niet gewond geraakt. Een berger heeft de auto uit de sloot gehaald. De weg is enige tijd afgesloten geweest.


Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep RTV Ideaal.

Lees ook

Krakers verlaten na vier maanden pand in Doetinchem

Het voormalige pand van De Witte Molen aan de Rozengaardseweg in Doetinchem is dinsdagochtend door d...

Kostenstijging zet streep door 44e editie Terborg Toernooi

Het Terborg Toernooi gaat dit jaar niet door. De organisatie heeft bekendgemaakt dat de 44e editie g...

Backhuijs heeft ‘veel zin in Lochem, ondanks waarschuwing aan dochter: ‘Weet je vader waar hij aan begint?’

De gemeente Lochem? Waar begint hij aan? Via een uit Lochem afkomstige collega van zijn dochter word...

Man bevrijd uit voertuig na botsing in Hengelo

Een man is maandagmiddag gewond geraakt bij een botsing tussen twee auto’s in Hengelo. Het slachtoff...

Auto met aanhanger botst tegen boom in Beek

Bij een eenzijdig ongeval op de Peeskesweg in Beek is een aanhanger van een auto losgeschoten. De be...

Achterhoekers Suzan & Freek nieuwe coaches The Voice

Achterhoekers Suzan Stortelder en Freek Rikkerink, beter bekend als het populaire duo Suzan & Freek,...