Ulft, Netherlands

Cocaïnelab opgerold in schuur in Vragender

De politie is dinsdagmiddag op een drugslab gestuit in een schuur aan de Oude Winterswijkseweg in Vragender. De politie kwam het drugslab op het spoor na een melding van een persoon over een verdachte situatie in Vragender.
Regio8 | 28 januari 2020 18:44 | Aangepast op 28 januari 2020 18:44

De bewoner van het huis waar de schuur bij hoorde waarin het drugslab zat is aangehouden. Even later hield de politie nog twee personen aan die in verband worden gebracht met het drugslab. Voor de ontmanteling van het lab is door de toegesnelde politie de hulp ingeroepen van de Landelijke Faciliteit Ontmanteling (LFO). Alles wat zich op de locatie bevond, is in beslag genomen.

Volgens de politie zou het gaan om een professioneel opgezet lab waarin cocaine werd geproduceerd. De schuur is afgezet en de politie is bezig met het verdere onderzoek.

Foto: REGIO8

Lees ook

Krakers verlaten na vier maanden pand in Doetinchem

Het voormalige pand van De Witte Molen aan de Rozengaardseweg in Doetinchem is dinsdagochtend door d...

Kostenstijging zet streep door 44e editie Terborg Toernooi

Het Terborg Toernooi gaat dit jaar niet door. De organisatie heeft bekendgemaakt dat de 44e editie g...

Backhuijs heeft ‘veel zin in Lochem, ondanks waarschuwing aan dochter: ‘Weet je vader waar hij aan begint?’

De gemeente Lochem? Waar begint hij aan? Via een uit Lochem afkomstige collega van zijn dochter word...

Man bevrijd uit voertuig na botsing in Hengelo

Een man is maandagmiddag gewond geraakt bij een botsing tussen twee auto’s in Hengelo. Het slachtoff...

Auto met aanhanger botst tegen boom in Beek

Bij een eenzijdig ongeval op de Peeskesweg in Beek is een aanhanger van een auto losgeschoten. De be...

Achterhoekers Suzan & Freek nieuwe coaches The Voice

Achterhoekers Suzan Stortelder en Freek Rikkerink, beter bekend als het populaire duo Suzan & Freek,...