Ulft, Netherlands

File na aanrijding op snelweg A18 bij Didam

Op de snelweg A18 bij Didam is vrijdagochtend een aanrijding ontstaan tussen een vrachtwagen en een auto. Het ongeval zorgde voor flinke filevorming op de aansluiting van de A12 op de A18.
Regio8 | 23 oktober 2020 10:09 | Aangepast op 23 oktober 2020 10:09
De aanrijding vond rond 07.15 uur plaats op de snelweg A18 in de richting van Wehl. Mogelijk was het invoegen van een auto oorzaak van de botsing. De bestuurder hiervan kwam in aanraking met een vrachtwagen en eindigde tegen de middengeleider van de snelweg.

Geen van de betrokkenen is gewond geraakt bij het ongeval. Het verkeer vanaf de snelweg A12 richting Wehl ondervond wel flinke hinder van het ongeval. Bestuurders zijn een tijdlang via de vluchtstrook langs de locatie van de aanrijding heengeleid.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Meest gelezen

Doetinchem steeds meer in de steigers voor Koningsdag

Hidde Vinkenvleugel | 22 apr 2025 16:16

Lees ook

Dit was Koningsdag 2025: ‘Achterhoek, vriendschap, samenbinden en Duitse regio’

Koning Willem Alexander en de ontvangende burgemeester Mark Boumans sprak er aan het begin en aan he...

Oost Gelre koopt voor 9 miljoen euro Vitelco voor woningontwikkeling en 'ander leuks'

Eind vorig jaar stelde een meerderheid van de raad een zogeheten ‘uitnodigingskader’ vast om marktpa...

Eerste oranjefans staan in de vroege ochtend al aan de route van Koningsdag Doetinchem

De zon is nog amper op maar de allereerste oranjefans melden zich al langs de route van Koningsdag i...

De Storm kan tien jaar vooruit met 5,8 miljoen voor noodzakelijke renovatieklus

Alleen een gepensioneerde elektricien kan het luchtbehandelingssysteem van het theater nog repareren...

LIVEBLOG | De laatste updates van Koningsnacht Doetinchem

Koningsnacht is van start! De terrassen zijn gevuld, de muziek staat aan en de drankjes zijn gevuld....

De Graafschap speelt tóch in het oranje-wit op de (kleine) Vijverberg

De Graafschap in het oranje-witte Koningsdagshirt en niet in het blauw-wit op eigen Vijverberg? Voo...